KURUMSAL

Performans giyim 2002 yılından beri Artaş grup bünyesinde, tekstil, perakende, mağazacılık, internet hizmetleri, eğitim olmak üzere birçok sektörde faaliyet göstermektedir.

Performans giyim şirketinin yaklaşık 130 çalışanı ile hizmet verdiği sektörlerde, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı çalışma yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, topluma yararlı yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Dünyanın öncü küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan performans giyim, yatırımlarını arttırmak hedefiyle hareket etmektedir.

VİZYON

Performans giyim olarak vizyonumuz; Kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve mutlu müşteri üçgenine verdiğimiz önemle hizmette farklılık ve sürekli artan değer yaratarak hizmet verdiğimiz sektörlerde lider konumuna erişmektir.

MİSYON

Performans giyim olarak misyonumuz; Kurumsal bir yapı ve profesyonel bir ekiple, hizmet verdiğimiz sektörlerdeki yenilikleri ve kaliteli ürünleri müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmet anlayışımız ile müşterilerle buluşturarak onlara ayrıcalıklı değer sunmak ve sadakatlerini kazanmak.

Performans güvencesiyle mutlu alışverişler dileriz.