MARKALAR

 • Marka

  Performans Nike mağazaları

  2002 yılından beri müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek için Spor mağazalarımızla hizmet vermekteyiz.

 • Marka

  Nike Brand tekstil (0-7 yaş)

  Performans Giyim olarak 2015’te Haddad grup iş birliğiyle Nike çocuk Tekstil temsilciliğini bünyemize katmış bulunmaktayız. Nike 0-7 Yaş çocuk giyim tekstilinde binlerce ürün çeşidiyle hizmet vermekteyiz.

 • Marka

  Nike Jordan tekstil (0-16 yaş)

  Michael Jordan adına Nike firmasının 1985 yılında çıkardığı ve halen üretilen Air Jordan modeli ile popülerliğini oldukça arttırmıştır. 2015 itibari ile Performans Giyim bünyesine Haddad Grup iş birliğiyle Jordan Tekstil (0-16 yaş) distribütörlüğünü almış bulunmaktayız.

 • Marka

  Nike SB tekstil (0-16 yaş)

  Nike Skateboarding Nike’ın 2002 yılında tanıttığı koleksiyonudur, Performans Giyim olarak 2015 yılında Nike SB (0-16 yaş) Çocuk Tekstil’in distribütörlüğünü bünyemize kattık.

 • Marka

  Rookie USA, Amerika da merkezi bulunan Multibrand Kids Sportswear retail zincir mağazalarıdır. Ve bulundurduğu markalar :

  Performans giyim Rookie USA konseptinin Türkiye’de mağaza açılımı ve bayiilik verilmesi haklarına sahiptir.

  rookie.com.tr
 • Marka

  CityShop, dünyaca ünlü 30 markayı bünyesinde bulunduran spor mağazasıdır. 2011 yılında online platformda www.cityshop.com.tr web sayfasıyla hizmete başlamıştır. Daha sonra 2014 yılında ilk perakende mağazası hizmete açılmıştır..

  cityshop.com.tr
 • Marka

  JumpingClay; Jumpingclay Group’un orijinal tescilli markasıdır. Geniş ürün yelpazesi ile hobi sanayi içerisinde ‘proje hamuru’ olarak yer alır. 1998 yılında Güney Kore’de kurulan şirket, 2003 yılında Asya’da yaygınlaşarak, 2009’da Kanada’ya devamında Rusya, Almanya, İngiltere ve birçok Balkan ülkesiyle beraber tüm Avrupa’ya yayılmış, Türkiye temsilciliği ise 2014 yılında başlamıştır.

  JumpingClay 39 ülkede, 6000 eğitmen , 550 den fazla franchising ile modelleme kursları, sosyal etkinlikler ve tedavi programları sunmaktadır. 3 boyutlu figüratif eğitimi amaçlayarak figüratif modelleme de küresel bir eğitim ağı kurmayı başarmıştır. Oyun hamuru pazarındaki başarısına bu eğitim programlarının katkısı büyüktür .Çocukların kinestetik zekalarını geliştirmesine öncülük eden JumpingClay, beyin-vücut koordinasyonu ve hayal gücü gelişiminde yeni çağı başlatmaya aday bir oyun hamurudur.

  jumpingclay.com.tr